СПОРТ Тенис

Баскетболистът Венци Кукенски от БК“Чавдар“ спечели любителски турнир по тенис в Орешак

На кортовете за тенис в Орешак днес(05.08.2017) се проведе любителски турнир  за всички възрасти. Участваха 11 души, от които само една девойка на 15 год. –  Мадлен Марков, която е състезателка от СКК Троян. Също така в надпреварата се включиха и двама баскетболисти на БК“Чавдар“Троян(сега вече  в аматьорския състав)-Венци Кукенски и Владо Босев

МАРИЯ СТЕФАНОВА И МАДЛЕН МАРКОВА

Срещите бяха много оспорвани. Горещото време не  попречи на любителите да покажат своите възможности. На почетната стълбичка се наредиха.

1-во място – Венцислав Кукенски
2-ро място – Ивайло Николов
3-то място – Владимир Босев
4-то място – Борислав Банчев

Награда за най-прогресивен играч- Борислав Петров.

Борислав Петров и Мартин Топалов

Най- добрите  бяха наградени от младата надежда на троянския тенис 10-годишния Мартин Топалов, който спечели в два поредни турнира, шампионската титла (в неговата възраст) и сребро( до 14 годишни)

Наградите за любителите бяха много специални

Победителят, баскетболиста  от Чавдар Троян Венци Кукенски получи  сак за ракета, за останалите шапка и аксесоари за тенис освен медалите