ОБЩИНА ТРОЯН СПОРТ

МАЙКЪЛ ИВАНОВ НА ТОЧКА СЛЕД ЛИДЕРА ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ

13 български състезатели взеха участие в четвъртия кръг от BMU Европейския шампионат по СуперМото (SM65, SM85, S3, S Open) и втори от Европейския (SM Junior, S3), които се проведоха този уикенд в Солун, Гърция.

Троянски ученик с медал по бокс тежка категория

Единадесетокласникът от СУ „Васил Левски“ – Троян, Стилян Игнатов спечели медал на провелото се миналата седмица държавно първенство по бокс за младежи в Горна Оряховица.

Троянската каратистка Десислава Станева с дебют при жените и сребро

На завършилият тринадесети международен турнир по Олимпийско карате за купата „Каварна“, който се проведе на 1 юли в морския град взеха участие над 150 състезатели от 15 спортни клуба от страната и един от Румъния.

ТРОЯНЕЦЪТ ТОДОР КОЛЕВ С ПЕРФЕКТНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА КУПА”ВАСИЛ ЛЕВСКИ”2018

Купа „Васил Левски” 2018 на Областен управител на националния шампионат по колоездене за юноши спечели Габриел Грозев