РаботаРеклама

Фирма предлага работа за ОТГОВОРНИК ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН

Във връзка с разширяване на дейността си за СУПЕРМАРКЕТИ СЛЪНЦЕ, търсим мотивирани и отговорни кандидати за длъжност ОТГОВОРНИК НА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН за изграждане на сплотен и ефективен екип.

ИЗИСКВАНИЯ:
– Опит на подобна позиция;
– Интерес и познания в сферата на търговията;
– Много добри организационни и комуникативни умения;
– Отговорност, точност и организираност;
– Компютърна грамотност, работа с Excel, Word;
– Желание за развитие.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
– Организация и контрол на дейността в обекта;
– Отговорност за оборота, приходите и разходите в обекта;
– Реализация на фирмените цели и политика;
– Ориентираност към клиентите;
– Поддържане на приятна работна атмосфера.

Aко предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, съгласно ЗЗЛД.

Пълно работно време; Заплата от 750 до 1000 BGN (Бруто

Кандидатствай по тази обява

Свързани статии

Back to top button