Весела Джамбазова и Радко Петков са носители на наградата „За чест и достойнство“.Божидара Симеонова – първенец на випуск 77-ми на СУ’Васил Левски „Троян

В салона на НЧ’Наука -1870″ Троян се състоя тържествения акт по връчване на дипломите на Випуск 77 на СУ“Васил Левски“Троян.

След Езиковата гимназия в Ловеч нашите ученици са на 2-ро място, изтъкна Розалина Русенова-директор на училището. Пожелание да не забравят Троян и да сбъдват мечтите си отправи кмета на града и отличника на СУ“Васил Левски“ Донка Михайлова. Тя връчи и отличие от името на Общината.

Последва награждаване по класове.

Галерия

Весела Джамбазова и Радко Петков бяха удостоени с наградата на проф. Гавраилов „За чест и достойнство“. Весела изпя песента, с която прослави училището в музикален конкурс.А Радко връчи своята награда на вокалната си педагожка Мариета Жекова.

Back to top button