Троянските футболисти тренират усилено

Тренировъчните уреди

Въпреки че Малък Сечко си  показа рогата и навън е студено футболистите на Чавдар Троян започнаха тренировките.  Днес те  проведоха следобедно занимание на  стадион  в Троян 
Направиха  няколко обиколки  след което  започна заниманието.То премина в серия от упражнения за движение по терена с бързи подавания, кондиционни натоварвания  под зоркия поглед на треньорът им Боян Иванов. В края на заниманието тимът бе разделен за двустранна игра.

Първата среща на троянските футболисти е контрола на 10.март .2018 , а първия мач от първенството на А окръжна група е на 17.03.2018 с отбора на Тетевен

Нека припомним,че Чавдар завърши на 4-то място в групата. Съставът остава непроменен. 22-ма играчи се подготвят за пролетния сезон. В цветущо здраве са.Част от тях играха и на турнира в Сърбия на малки вратички. Тонислав стана голмайстор на турнира. 

Да им пожелаем повече топки  мрежата на противника и по малко ядове за нашия вратар. И да имат повече подкрепа от троянци  по време на мачовете.

Back to top button