Доминация на троянските отбори на състезанието по ролкови ски за Купа „Троян 2019“

Станимир Беломъжев отново доказа класа

Днес се проведе състезанието по ски бягане с ролкови ски Купа „Троян 2019“. Заявки за участие бяха подадени за 130 състезатели от 9 клуба от цялата страна:  троянските „Аякс“ и „Амбарица Ски“ ; Александър Логистикс, гр. София; Спортен клуб при НСА; Узана 2007; Рилски скиор, Самоков; Тритон Екстрийм, Асеновград; Паничище 2009, Сапарева баня и Банско.

Състезанието бе включено в Спортния Календар на Община Троян за 2019 год. и Държавния спортен календар на БФ Ски за сезон 2019-2020.

Стартираха 111 състезатели в шест възрастови групи и в двата пола. Проявата беше наблюдавана от заместник кмет Розалина Русенова

(от 28.08.2019 отново ще заеме този пост в Общината). За всички състезатели Община Троян беше подсигурила предметни награди за спомен от състезанието.  За добрата организация на състезанието от страна на Община Троян, допринесе г-н Тодор Комитов  – Главен експерт ”Младежки дейности и спорт”.

Победителите бяха наградени с купи и медали от г-жа Донка Михайлова Кмет на гр. Троян и заместник кмет г-н Ангел Ангелов

1 3 ANDREEV Alexander 2010 ind. 3:35.7
2 2 2632 MANDALIEV Angel 2011 Triton Ekstriym 4:06.3 30.6
3 4 2545 MITKOV Mikael 2010 Aleksandar Logistik 4:11.4 35.7
4 1 2633 CHIFTEEV Veselin 2011 Triton Ekstriym 4:29.4 53.7
МОМИЧЕТА U10 1км.
1 7 DIACHEVA Denislava 2010 ind. 3:54.9
2 8 MAGLOVO Siana 2010 ind. 3:57.8 2.9
3 6 2609 DIMITROVA Elia 2010 Ambaritsa Ski 4:42.5 47.6
4 5 2627 DIMCHEVA Hristina 2011 Triton Ekstriym 4:54.4 59.5
МОМИЧЕТА U12 2км.
1 16 ATANASOVA Nikita 2009 ind. 6:31.8
2 22 2542 DZHANDREVA Yoana 2008 Rilski skior 6:42.8 11.0
3 15 YOVCHEVSKA Ralica 2008 ind. 7:02.7 30.9
4 17 ANGELOVA Daniela 2009 ind. 7:23.0 51.2
5 10 2604 YORDANOVA Stefani 2009 Ambaritsa Ski 7:28.0 56.2
6 21 2494 IVANOVA Nikol 2009 Uzana 2007 7:57.2 1:25.4
7 14 2608 VASILEVA Yana 2009 Ambaritsa Ski 8:43.3 2:11.5
8 18 EVREVO Kalinka 2009 ind. 9:09.1 2:37.3
9 11 2602 TSOCHEVA Andrea 2009 Ambaritsa Ski 9:33.1 3:01.3
10 12 2603 NIKOLOVA Lilyana 2009 Ambaritsa Ski 10:12.9 3:41.1
11 19 MOSHEKOVA Hristiana 2009 ind. 10:28.6 3:56.8
12 9 2607 GANKOVA Ivona 2009 Ambaritsa Ski 10:53.7 4:21.9
13 20 GEORGIEVA Stanimira 2009 ind. 10:57.6 4:25.8
14 13 2605 KOVACHEVA Lila 2009 Ambaritsa Ski 10:59.0 4:27.2
МОМЧЕТА U12 2км.
1 23 2613 VALEVSKI Kalin 2008 Ambaritsa Ski 6:28.5
2 27 2544 MITKOV Kristian 2008 Aleksandar Logistik 6:45.2 16.7
3 24 2617 STAEVSKI Petko 2009 Ambaritsa Ski 7:58.3 1:29.8
4 26 2616 VASILKOV Sasho 2009 Ambaritsa Ski 8:20.9 1:52.4
5 25 2615 SHAMOV Yoan 2009 Ambaritsa Ski 8:44.4 2:15.9

МОМИЧЕТА U14 3км.
1 36 2421 VELEVA Gabriela 2007 Triton Ekstriym 8:39.8
2 31 AJAMOOVA Raya 2007 ind. 8:55.9 16.1
3 30 TASLAKOVA Kristina 2007 ind. 9:00.9 21.1
4 37 2504 BEKIROVA Elif 2007 Ambaritsa Ski 9:09.2 29.4
5 35 2503 MIRCHEVA Viktoria 2007 Ambaritsa Ski 9:25.2 45.4
6 29 IGNATOVSKA Aleksandra 2007 ind. 9:28.0 48.2
7 38 2393 HRISTEVA Elena 2007 Triton Ekstriym 9:40.6 1:00.8
8 33 2505 NAYDENOVA Yoanna 2007 Ambaritsa Ski 10:00.8 1:21.0
9 39 2449 YANKOVA Viktoria 2006 Triton Ekstriym 10:41.1 2:01.3
10 34 2422 DZHUPANOVA Hristina 2007 Rilski skior 11:52.1 3:12.3
11 32 2556 HRISTOVA Raya 2007 Uzana 2007 13:32.1 4:52.3
12 28 2585 DOCHEVA Yana 2007 Uzana 2007 18:26.6 9:46.8
МОМЧЕТА U14 3км.
1 57 2509 KOVACHEV Ivaylo 2006 Ambaritsa Ski 7:39.0
2 56 2403 CHOLAKOV Dani 2006 Rilski skior 7:56.6 17.6
3 55 2390 SPASOV Georgi 2006 Triton Ekstriym 7:58.8 19.8
4 53 2453 TODOROV Ilian 2007 Rilski skior 8:16.1 37.1
5 40 2620 HRISTOV Danail 2006 Ambaritsa Ski 8:33.3 54.3
6 54 2481 KIROV Ilia 2006 Triton Ekstriym 8:36.5 57.5
7 42 CANKOV Stefan 2006 ind. 8:39.1 1:00.1
8 43 NOCHEV Andrey 2007 ind. 8:44.0 1:05.0
9 44 MARINOV Martin 2007 ind. 8:58.5 1:19.5
10 51 2413 KARABOYKOV Boris 2006 Uzana 2007 9:16.3 1:37.3
11 49 2405 YORDANOV Valentin 2006 Triton Ekstriym 9:26.7 1:47.7
12 45 TASLAKOV Preslav 2007 ind. 9:37.4 1:58.4
13 50 2510 VASILEV Ivan 2006 Ambaritsa Ski 9:40.7 2:01.7
14 47 2512 BAKOVSKI Nikolay 2007 Ambaritsa Ski 10:06.9 2:27.9
15 52 2489 TONKIN Georgi 2006 Rilski skior 10:07.5 2:28.5
16 41 2621 DOBREV Martin 2007 Ambaritsa Ski 10:49.1 3:10.1
17 48 2541 EVGENIEV Bogdan 2007 Aleksandar Logistik 10:57.0 3:18.0
18 46 2511 KICHUKOV Ilia 2007 Ambaritsa Ski 11:42.1 4:03.1
ДЕВОЙКИ МЛАДША U16 3km.
1 72 2513 CHOLAKOVA Vyara 2004 Ambaritsa Ski 8:10.1
2 68 2515 LAZAROVA Laura 2004 Ambaritsa Ski 8:19.9 9.8
3 59 CHENKOVSKA Viktoria 2005 ind. 8:26.7 16.6
4 73 2540 CHAVDAROVA Bilyana 2005 Rilski skior 8:46.4 36.3
5 63 2518 PAUNIKOVA Ivayla 2005 Ambaritsa Ski 8:49.1 39.0

6 67 2514 MIHAYLOVA Gabriela 2004 Ambaritsa Ski 8:49.5 39.4
7 65 2548 VASILEVA Ivayla 2005 Aleksandar Logistik 9:01.6 51.5
8 64 2387 ATANASOVA Venika 2005 Triton Ekstriym 9:20.4 1:10.3
9 61 2295 IGNATOVA Anna-mareya 2005 Uzana 2007 9:27.2 1:17.1
10 71 2077 ILIEVA Diana 2004 Rilski skior 9:28.4 1:18.3
11 70 2488 YORDANOVA Daniela 2005 Rilski skior 9:45.6 1:35.5
12 69 2423 STOYANOVA Diana 2005 Rilski skior 10:46.4 2:36.3
13 66 2487 ZDRAVKOVA Lili 2005 Rilski skior 10:59.2 2:49.1
14 62 2263 PENCHEVA Kalin 2004 Uzana 2007 11:08.9 2:58.8
15 58 2622 TSANKOVA Simona 2005 Ambaritsa Ski 11:31.1 3:21.0
16 60 2576 ZANKOVA Yasemin 2005 Uzana 2007 12:21.5 4:11.4
ЮНОШИ МЛАДША U16 6км.
1 77 MARINOV Emanuil 2005 ind. 14:12.8
2 85 2379 RANKOV Dimitar 2004 Triton Ekstriym 14:18.0 5.2
3 76 DANADJIEV Cvetan 2004 ind. 14:22.2 9.4
4 75 DIMITROV Hristo 2004 ind. 14:24.0 11.2
5 86 2378 RANKOV Ivan 2004 Triton Ekstriym 14:49.4 36.6
6 80 2520 VELIEV Zafer 2004 Ambaritsa Ski 14:53.8 41.0
7 78 CHAKALOV Deniz 2005 ind. 14:58.7 45.9
8 74 2623 ORLINOV Venislav 2005 Ambaritsa Ski 15:22.6 1:09.8
9 82 2553 GRANCHAROV Ivaylo 2004 Ambaritsa Ski 15:30.0 1:17.2
10 79 2523 ILIEV Nayden 2005 Ambaritsa Ski 16:19.5 2:06.7
11 83 2445 YANKOV Kristian 2004 Triton Ekstriym 16:28.2 2:15.4
ЖЕНИ 6км.
1 89 2029 NEDYALKOVA Kalina 2001 Aleksandar Logistik 16:44.3
2 87 2400 DOYNOVA Elena 1989 Rilski skior 18:39.3 1:55.0
3 88 2042 VLAHOVA Aleksandra-an 2001 Aleksandar Logistik 19:53.0 3:08.7
ДЕВОЙКИ СТАРША U18 6км.
1 91 HRISTOVA Lora 2003 ind. 14:06.6
2 92 YOLOVA Stefani 2003 ind. 14:42.9 36.3
3 93 2526 PAUNIKOVA Nia 2003 Ambaritsa Ski 16:02.2 1:55.6
4 97 2524 RADKOVSKA Lora 2003 Ambaritsa Ski 16:15.7 2:09.1
5 90 2527 VASILEVA Simona 2003 Ambaritsa Ski 16:56.2 2:49.6
6 95 2525 DANCHEVA Maria 2003 Ambaritsa Ski 17:11.9 3:05.3
7 94 2257 KOMITSKA Tsveta 2003 Uzana 2007 19:42.9 5:36.3
8 96 2205 VIDENOVA Emili 2002 Rilski skior 23:42.4 9:35.8

МЪЖЕ 9км.
1 99 BELOMAJEV Satnimir 1988 ind. 19:17.2
2 106 2150 VELCHEV Petar 1998 NSA 20:48.0 1:30.8
3 104 2062 MALCHOV Todor 2001 Bansko 20:55.9 1:38.7
4 98 2529 TODOROV Marian 2001 Ambaritsa Ski 23:01.7 3:44.5
5 105 2195 DIMITROV Bozhidar 2000 Rilski skior 23:58.0 4:40.8
6 100 HRISTOV Dancho 1964 ind. 25:34.9 6:17.7
7 102 2497 PIPEREVSKI Kiril 1973 Uzana 2007 26:16.0 6:58.8
Did Not Start (1)
101 TODOROV Nikolay 2001 ind.
Did Not Finish (1)
103 2135 BIRNIKOV Ivan 1981 NSA
ЮНОШИ СТАРША U18 9км.
1 111 2203 OGNYANOV Aleksandar 2002 Rilski skior 20:30.5
2 110 2304 BOZHILOV Kristian 2003 Panichishte 2009 22:10.3 1:39.8
3 108 2031 ZASHEV Vasil 2002 Aleksandar Logistik 22:17.4 1:46.9
4 107 2589 TENEV Zdravko 2002 Rilski skior 24:59.5 4:29.0
Did Not Start (1)
109 2156 PESHKOV Daniel 2002

Тагове

Свързани статии

Back to top button
Close