„Дрийм тийм“ отново с победа

„Дрийм тийм“ към Баскетболен клуб „Чавдар“ Троян  вчера бе домакин на отбора от Плевен „Предаторс“. Те победиха, макар и по-трудно с 80:68. Не бяха в игра Герман Гачевски и Георги Бойнов, но все пак победиха.Дрийм тийм отново с победа

Чичковците от Троян започнаха мача по-колебливо. Допуснаха в първата  част гостите от Плевен да водят в резултата –  18:24. Във втората успяха да поведат и втората част завърши 39:39.

След почивката  играта им се засили и започна битка – точка за точка.  В подкошието  троянци бяха по-добри, но бяха малко неспокойни и реализацията  малко куцаше. Постепенно, след много тройки, те взеха играта в свои ръце и победиха с 12 точки разлика.

Най-много точки отбеляза Христо Бойнов -18, Цецо Острев и Петър Лалев – 15 и Венци Кукенски -14, 10 точки отбеляза  Йордан Църов.

Следващата среща е с „Ударник“ на 12.11.2022 в спортна зала „Ивайло“ Велико Търново.

Момчетата до 14 г участваха в турнира е за деца до 14г, домакин беше Севлиево. Те победиха с „Етър“ с 79:40 и „Чардафон“ с 75:61..

2022/2023 ББЛ Б група | Център Б редовен сезон 5 кръг
Дрийм тийм Троян Дрийм тийм отново с победа Дрийм тийм Троян 80:68 Предаторс Предаторс Дрийм тийм отново с победа