ДОБРАТА НОВИНА !Оръжията на Владо Илиев и Краси Анев са намерени

ВСЕКИ МОМЕНТ очакваме старта на спринта. Там имаме 4 представителя. И ДОБРАТА НОВИНА Е,ЧЕ ПУШКИТЕ НА ВЛАДО ИЛИЕВ И КРАСИ АНЕВ пътуват към Контиолахти. Това означава ,че те ще си стрелят със собствените пушки

Вчера, Българската федерация по биатлон обяви, че оръжията на най-добрите ни биатлонисти са били задържани на летището във Франция и не е ясна ситуацията около участието на момчетата в спринта в Контиолахти.

По-късно стана ясно, че ако пушките не се намерят, Владо Илиев и Краси Анев ще участват надпреварата с цевите на момичетата. БФБиатлон потърси съдействие от външното министерство и за щастие неприятната ситуация има щастлив край.

Оръжията са били изпратени от Париж, но във Финландия е имало стачка и се е наложило секретният багаж да смени няколко летища. Пушките са свалени на летището в Куопио и пътува с кола към Контиолахти.

по материали на биатлон.бг

 

Back to top button